Виставка кращих робіт конкурсу “Моя Україно!”

Як і будь-яке інше захоплення, фотографія дозволяє відволіктися від повсякденної рутини – школи, домашніх обов’язків. Окрім того, вона розширює світогляд, коло спілкування, дозволяє реалізувати свій потенціал та знайти нових друзів-однодумців. Захоплення фотографією не лише творчо розвиває дитину, а й дисциплінує. Окрім уяви, фантазії і креативності, розвинуться й ділові якості – наполегливість, самоорганізація, вміння керувати своїм часом, терплячість, уважність.

З листопада по грудень в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці діє виставка кращих робіт обласного заочного конкурсу фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україно!». Метою конкурсу є пошук та розкриття нових юних талантів, підвищення ролі фотоаматорства у морально-етичному вихованні підростаючого покоління, подальшого розвитку фотоаматорства серед учнівської та студентської молоді та популяризації і пропаганди кращих робіт юних фотоаматорів.

Конкурс проводиться щорічно. Цьогоріч серед більш ніж 350 фоторобіт членами журі на виставку  було відібрано майже третину. Вони експонуються в холі 2 поверху обласної бібліотеки і всі бажаючі можуть долучитися до світу фотографії, відвідавши виставку.

Адже фотографія – це не тільки знімок, на якому відбито мить, це мистецтво, яке для багатьох є улюбленим захопленням. Фотографія – це саме життя. Зі сміття нічого не значущих дрібниць, плям, мазків реальності складається дивовижна картина життя, ні з чим незрівнянна у своїй достовірності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *