ІНФОРМАЦІЯ про проведення обласних змагань з автомодельного спорту

Згідно з наказом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації № 53 від 09 лютого 2018 року 02-03 березня 2018 року відбулися 38-мі відкриті обласні змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі).

У змаганнях брали участь 12 команд: Гощанського, Дубенського, Здолбунівського, Костопільського, Радивилівського, Рівненського районів, міст Рівного та Дубна, Дубенської міської станції юних техніків, Здолбунівської районної станції юних техніків, комунальних закладів «Рівненський районний Центр дитячої та юнацької творчості» та «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді». Юні автомоделісти змагалися у першостях: особистій – у класах моделей «Ретро», ES-24st, та командній – екіпажна гонка у класах моделей «Вантажівка» та G-33. Загалом у змаганнях брали участь 45 учасників із 93 моделями.

Цьогорічні змагання показали, збільшення кількості команд у змаганнях та ріст рівня технічної готовності техніки до перегонів. Особливо хочеться відмітити команди Дубенського, Костопільського та  Рівненського районів, спортсмени яких значно поліпшили свої результати у порівнянні з минулими роками, змогли стати достойними суперниками переможцям змагань 2017 року. Крім того, збільшилась кількість учасників у кожній номінації, не дивлячись на те, що в окремих позашкільних закладах цей напрямок припинив своє існування. За результатами змагань сформовано збірну команду області для участі у Всеукраїнських змаганнях, які пройдуть в кінці березня у м. Києві.

Згідно протоколів роботи суддівської колегії:

І місце і кубок змагань виборола команда Здолбунівського району (районна станція юних техніків);

ІІ місце – команда комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»;

ІІІ місце – команда Костопільського району (Костопільський Центр технічної творчості та комп’ютерних технологій).

      

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *