ІНФОРМАЦІЯ про проведення обласних змагань з початкового технічного моделювання

Ми живемо у вік технічного прогресу. Техніка все глибше впроваджується в життя людини, її побут. Різноманітні технічні і наукові винаходи, що полегшують наше життя, роблять його цікавішим, належать дорослим людям. Проте, є діти, які теж не байдужі до техніки. В молодшому шкільному віці вони знайомляться з технічними іграшками, спостерігають за роботою різних побутових приладів, але діти можуть не лише спостерігати, а й моделювати власні іграшки це і є – початкове технічне моделювання.

14 березня 2018 року комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради було проведено обласні змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. У ньому брало участь 20 команд           (40 учасники), які представляли заклади позашкільної освіти області.

Метою змагань було: стимулювання творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей, задоволення їх потреб у творчій самореалізації, пошук та підтримка обдарованих учнів молодшого шкільного віку; підвищення ролі початкового технічного моделювання у системі безперервної освіти, обмін досвідом з організації технічної творчості дітей молодшого шкільного віку.

Програмою змагань було передбачено: проведення теоретичного заліку, виготовлення моделі транспортної техніки, виконання композиції за допомогою об’ємних геометричних фігур, виготовлення літаючої моделі планера та участь у змаганнях на дальність польоту в приміщенні.

Переможцями змагань стали команди:

– Дубенської міської станції юних техніків – І місце

– комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради – І місце, яка виступала поза конкурсом;

– Костопільського Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій – ІІ місце;

– комунального закладу «Будинок учнівської молоді» Зарічненської районної ради – ІІІ місце.

Змагання висвітлювали представники засобів масової інформації з телекомпанії «РТБ».

Переможці абсолютної та особистої першості були нагороджені дипломами та призами комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради. Команди-переможці було нагороджено дипломами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

      

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *