ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З РАДІОЕЛЕКТРОННОГО КОНСТРУЮВАННЯ

27 березня 2018 року в м. Рівному відбулося відкриття Всеукраїнських змагань учнівської молоді з радіоелектронного конструювання. Захід проводиться Українським державним центром позашкільної освіти спільно з комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

За результатами реєстрації на змагання приїхало 18 команд (37 учасників) з 16 регіонів України: (Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Черкаської, Чернівецької та Хмельницької областей, міста Києва та Рівного).

Програмою змагань передбачено проведення теоретичного заліку, розробка друкованої плати та монтаж радіоелектронного пристрою. Розробка друкованої плати відбувається у 2 етапи: розробки друкованої плати на папері і перенесення малюнка друкованої плати на фольгований текстоліт. Далі учасники приступають до монтажу самого радіоелектронного пристрою. Оцінюються учасники за раціональністю розміщення радіодеталей на платі, естетичним виглядом та дієздатністю самого пристрою. Визначаються переможці за найбільшою сумою балів учасника, нарахованих йому за теоретичний залік, розробку та монтаж пристрою.

Всеукраїнські змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання проходитимуть з 27 до 29 березня 2018 року в приміщенні технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування.

    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *