ІНФОРМАЦІЯ про проведення відкритих обласних змагань з оригамі

03 квітня 2018 року на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради відбулися відкриті обласні змагання учнівської молоді з оригамі.

Оригамі – не тільки мистецтво складання паперу. Існує декілька видів цього мистецтва як, наприклад, технічне оригамі, що також має назву оригамі секкеї, — це розділ, що розвивався пліч-о-пліч з математичним оригамі. Від перших днів розвитку оригамі розробка нових моделей відбувалася завдяки методу проб і помилок, удачі та інтуїції. Однак з розвитком математики оригамі з’явилася можливість задавати основну структуру моделі ще до того, як буде зроблено перший згин. Цей метод дає можливість створювати надзвичайно складні моделі з великою кількістю деталей, такі, наприклад, як багатоніжки, фігурки людини з усіма пальцями рук і ніг тощо.

Актуальність обласних змагань учнівської молоді з оригамі полягає в тому, що вони посилюють варіативну складову загальної освіти в сфері художньо-технічного напрямку діяльності, сприяє практичному застосуванню геометричних знань, умінь і навичок, стимулює пізнавальну мотивацію вихованців та найголовніше – діти можуть розвивати свій творчий потенціал, навички адаптації і соціалізації до сучасного суспільства.

У заході брали участь 28 учасників з 13 районів та міст області.

Змагання проходили в 3 етапи: теоретичний залік, виконання практичного завдання в техніці класичного оригамі та в техніці квілінг.

Кращими стали команди:

– Здолбунівської районної станції юних техніків – І місце;

– Костопільського Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій – ІІ місце;

– комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівский Центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради – ІІІ місце;

– комунального закладу «Районний Будинок учнівської молоді Дубенської районної ради» – ІІІ місце;

– Дубенська міська станція юних техніків – ІІІ місце.

Призери змагання були нагороджені дипломами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

        

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *