ІНФОРМАЦІЯ про проведення обласної виставки-конкурсу з початкового технічного моделювання

26 квітня 2018 року на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради відбулось відкриття обласної виставки-конкурсу серед учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Метою заходу є поширення початкових технічних знань серед учнів, стимулювання творчого та інтелектуального розвитку дітей, організація змістового дозвілля, раннє виявлення та подальший розвиток обдарувань особистості, широке залучення школярів молодшого віку до технічної творчості.

На розгляд журі було подано 187 робіт учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти з 20 районів та міст Рівненщини. Учасники – учні 1-4 класів, віком до 10 років включно. Переможці визначалися в 10 розділах: «Найпростіші автомоделі», «Найпростіші авіамоделі та ракетомоделі», «Найпростіші судномоделі», «Найпростіші механічні ігри та іграшки, машини та механізми», «Ігри, іграшки та атракціони з використанням елементів електротехніки», «Вироби в стилі народних мистецтв та сучасного дизайну», «Сувеніри та м’яка іграшка», «Вироби в техніці оригамі та паперопластики», «Макети будівель», «Paper Craft».

Колективи-переможці командної першості Костопільського району, м. Дубна та Здолбунівського району нагороджено дипломами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації за відповідно зайняті перше, друге і третє місце.

Автори найцікавіших робіт нагороджено дипломами комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Найкращі експонати виставки будуть представляти Рівненщину на Всеукраїнській виставці робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, яка буде проходити у м. Київ в Українському державному центрі позашкільної освіти.

      

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *