ІНФОРМАЦІЯ про проведення обласних змагань з картингу

18 травня 2018 року комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради на базі комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради було проведено відкриті обласні змагання учнівської молоді з картингу.

Мета заходу – популяризація технічної творчості, формування всебічно розвиненої особистості дитини, залучення учнівської молоді до занять спортом, надання учнівській молоді технічних знань з галузей автотехніки і правил дорожнього руху, цілеспрямована підготовка спортсменів високого класу.

У змаганнях брали участь 10 команд: Березнівського, Володимирецького, Здолбунівського, Костопільського, Острозького (три команди) районів, міст Дубна та Рівного, комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді». 35 учасників змагались у п’яти класах машин: «Піонер-Н», «Піонер-Б», «Кадет», «Популярний», «Популярний-юнаки».

Змагання проводились у складних погодних умовах, за частих швидких змін температурних показників та вологості повітря. Однак, це не змогло суттєво вплинути на результати заїздів, так як рівень підготовки спортсменів та техніки команд виявився досить високим.

Згідно протоколів роботи суддівської колегії:

І місце виборола Острозького районного Будинку школяра;

ІІ місце – команда Костопільського району (Центр технічної творчості та комп’ютерних технологій);

ІІІ місце – Острозького району.

Переможці особистої першості були нагороджені медалями та дипломами комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради, а команди-переможці дипломами Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та кубком.

Змагання традиційно пройшли за сприяння Рівненської обласної організації Товариства сприяння обороні України та безпосередньо Березнівського районного комітету Товариства сприяння обороні України.

        

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *