ІНФОРМАЦІЯ про участь команди Рівненської області у Всеукраїнських змаганнях з повітряних зміїв

З 29 травня по 01 червня 2018 року у м. Дніпро, на аеродромі Кам’янка, приймали учасників Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з повітряних зміїв. Змагання, на які прибули понад п’ятдесят учасників, були організовані Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Дніпропетровським обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді.

Цього року приїхали позмагатись команди з Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Рівненської та Хмельницької областей України.

Захід зібрав дітей та учнівську молодь, яким властиві витримка та терпіння, яких потребує виготовлення зміїв, обізнаність в елементарній фізиці, уміння управляти своїми витворами. Під час проведення стендової оцінки зміїв враховувались такі критерії: як оригінальність та складність конструкції, охайний ескіз (креслення), оригінальне оздоблення, якість та майстерність виготовлення їх.

За результатами змагань, місця командної першості розподілились таким чином:

І місце отримала команда Дніпропетровської області;

ІІ місце – команда Волинської області;

ІІІ місце – команда Рівненської області.

В особистій першості переможцями та призерами Всеукраїнських відкритих змагань з повітряних зміїв стали гуртківці з Рівненщини, які виготовляють та запускають свої яскраві казкові витвори під керівництвом педагога – Лукащика Василя Олександровича. Серед представників нашої області були сестри Аліна і Олександра Лукащик, які теж цікавиться виготовленням та запусками повітряних зміїв.

Проведені змагання продемонстрували, що технічний рівень дітей та учнівської молоді, які займаються виготовленням та запуском повітряних зміїв в Україні, знаходиться на високому світовому рівні.

      

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *