ІНФОРМАЦІЯ про проведення обласних змагань з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі)

З 12 по 15 червня 2018 року на базі аеродрому «Воронів» Рівненського авіаційно-спортивного клубу Товариства сприяння обороні України, що у Гощанському районі, відбулися відкриті обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі). Організатором заходу був комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

У змаганнях брали участь 6 команд: Здолбунівського, Корецького, Костопільського, Рівненського районів, міст Дубна та Рівного. 24 учасники з 32 моделями змагалися у таких класах: F-1-H, F-1-А, F-1-G, F-1-В, F-1-J, F-3-J.

Змагання показали, що інтерес учнівської молоді Рівненщини до авіамодельного спорту з роками не зменшується. Діти із задоволенням будують нові моделі планерів та літаків і безпосередньо під час змагань проводять їх випробування, шліфують свої вміння та навички.

Шкода, що з об’єктивних причин не прибули на змагання команди Дубенського району та Тучинської загальноосвітньої школи Гощанського району, учасники минулорічних змагань, гідні суперники сьогоднішнім призерам.

Переможцями цьогорічних змагань стали команди: м. Дубна (Дубенська міська станція юних техніків), Корецького району (Корецький районний Будинок школярів) та Костопільського району (Костопільський Центр технічної творчості та комп’ютерних технологій). Паралельно з цими змаганнями було розіграно Кубок пам’яті Ю.В.Лісіцина, багаторічного начальника Рівненського авіаційно-спортивного клубу Товариства сприяння обороні України, який сприяв розвитку авіа та ракетомодельного спорту в області.

Переможці особистої першості були нагороджені медалями та дипломами комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради, а команди-переможці – дипломами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та кубком.

              

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *