ІНФОРМАЦІЯ про проведення заочного конкурсу «Мирний космос»

7 червня 2018 року відбулося підведення підсумків обласного заочного конкурсу технічної творчості учнів та студентів «Мирний космос». Організатором заходу є комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради. Конкурс проводився з метою розвитку інтересу до авіації та космонавтики, науки й техніки, екології, дослідницької діяльності дітей та підлітків, формування у них зацікавленості у дослідженні космосу, підвищення рівня знань у галузі природничих та гуманітарних наук.

На розгляд журі було представлено 58 робіт вихованців із 7 закладів позашкільної та загальної освіти із 7 районів і міст області. Роботи подавались в таких напрямках: «Ракетно-космічна техніка», «Космічна біологія і медицина», «Астрономія» і «Філософія та історія», «Екологія та космонавтика», «Програмування та обчислювальна техніка», «Людина. Земля. Всесвіт», «Історія розвитку авіації та космонавтики». Кожен напрямок поділяється на секції. У конкурсі взяли участь учні та студенти у трьох вікових категоріях: молодша – (від 8 до 11 років включно); середня – (від 12 до 16 років включно); старша – (більше 17 років).

Колективні та індивідуальні роботи мають різний вигляд: у формі доповіді, статті, проекту, макету, файлу, в яких відображаються результати досліджень чи міркувань автора з обраної теми, якому потрібно розкрити призначення, будову, принцип дії моделі чи апарату, що проектується, обґрунтувати цінність та доцільність запропонованого експерименту чи гіпотези.

Найбільшу кількість робіт надали на конкурс вихованці Рівненського міського центру творчості учнівської молоді, Дубенської міської станції юних техніків, Рокитнівського районного Центру дитячої та юнацької творчості та Сарненського районного будинку дітей і молоді.

Кращі роботи обласного конкурсу братимуть участь у фіналі  Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської молоді «Мирний космос», який проводить УМАКО «Сузір’я» у м.Київ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *