ІНФОРМАЦІЯ про обласний конкурс фоторобіт “МОЯ УКРАЇНО!”

25 жовтня 2018 року на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради відбулось оцінювання робіт обласного заочного конкурсу фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україно!». Метою заходу є пошук та розкриття нових юних талантів, підвищення ролі фотоаматорства у морально-етичному вихованні підростаючого покоління, подальшого розвитку фотоаматорства серед учнівської та студентської молоді та популяризації і пропаганди кращих робіт юних фотоаматорів.

У конкурсі приймають участь творчі колективи юних фотоаматорів, учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області. Цьогорічні учасники подали по одній конкурсній фотороботі або фоторозповіді у номінаціях: портрет, пейзаж, натюрморт, архітектура, жива природа, макро, жанрове, позажанрове, репортажне та експериментальне фото. Всього на конкурс було представлено 319 фоторобіт з районів та міст області.

Фотороботи оцінювалися журі, у складі якого були Гордієнко Олег Феодосійович, Хорхолюк Оксана Григорівна та Потянок Олексій Володимирович, місцеві фотолюбителі. Переможців особистої першості журі визначало по кожній фотографії окремо серед учасників всіх вікових категорій за найбільшою сумою набраних балів, а колективна першість визначалась за найбільшою сумою балів, набраних учасниками колективу, за представлені на конкурс фотороботи.

Відповідно до рішення членів журі колективну першість було визначено наступним чином:

І місце – Дубенська міська станція юних техніків;

ІІ місце – Рівненський міський центр творчості учнівської молоді;

ІІІ місце – Костопільський Центр технічної творчості та комп’ютерних технологій;

ІІІ місце – Рівненський районний Центр дитячої та юнацької творчості.

Кращі роботи фотоконкурсу «Моя Україно!» будуть розміщені у холі ІІ поверху Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.

      

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *