ІНФОРМАЦІЯ про проведення обласного семінару для керівників творчих об’єднань з конструювання повітряних зміїв  

07 жовтня 2018 року на базі комунального закладу «Рівненський районний Центр дитячої та юнацької творчості» Рівненської районної ради відбувся обласний профільний семінар для керівників творчих об’єднань з конструювання повітряних зміїв з теми «Особливості виготовлення, регулювання та оздоблення змія-потяга». Участь у ньому брали 13 керівників гуртків з 9 закладів позашкільної освіти області.

З вітальним словом до учасників семінару звернулася заступник директора з методичної роботи комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Каленська Юлія Миколаївна.

Директор комунального закладу «Рівненський районний Центр дитячої та юнацької творчості» Рівненської районної ради Євушко Ірина Павлівна презентувала свій заклад та розповіла про досягнення педагогів.

Оксана Шевчук, методист комунального закладу «Рівненський районний Центр дитячої та юнацької творчості» Рівненської районної ради, цікаво розповіла про створення Пластової оселі “Волошки”, розбудованої в однойменному селі на базі малокомплектної школи, що була реорганізована у новий тип освітнього закладу. Учасники семінару дізналися про напрямки діяльності у Рівненській області української скаутської організації “Пласт”.

Методист комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Примачок Віктор Валентинович проаналізував стан та окреслив перспективи розвитку творчих об’єднань з конструювання повітряних зміїв в області та акцентував увагу на технічних вимогах до класу Z5 (Змій-потяг).

У практичній частині семінару Лукащик Василь Олександрович, керівник гуртків комунального закладу «Рівненський районний Центр дитячої та юнацької творчості» Рівненської районної ради, провів майстер-клас “Виготовлення та оздоблення змія-потяга”. Присутні отримали цікаву та повчальну інформацію щодо регулювання та запуску змійкових потягів, ознайомилися з особливостями конструкції оригінальних повітряних зміїв, розроблених Василем Олександровичем, і переконалися в їх відмінних льотних якостях під час пробних запусків.

Завершився семінар круглим столом на тему “Обговорення проекту положення про проведення змагань класу моделей “Бумеранг”.

Учасники семінару набули цікавого нового досвіду, обмінялися актуальною інформацією, отримали заряд позитивних емоцій. Попереду – захоплююча робота щодо створення разом із своїми вихованцями нових дивовижних витворів технічної творчості – повітряних зміїв.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *