ІНФОРМАЦІЯ про проведення обласного семінару відповідальних за проведення виставок із науково-технічної творчості.

01 листопада 2018 року було проведено семінар відповідальних за проведення виставок із науково-технічної творчості на тему: «Підвищення рівня підготовки експонатів до Всеукраїнських, обласних конкурсів та виставок». Організатором є комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради. У семінарі брали участь 20 представників закладів позашкільної освіти області.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся Южаков Володимир Вікторович, директор КЗ «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді».

Муха Ірина Петрівна, методист КЗ «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», у своїх презентаціях «Наш пошук і творчість – тобі, Україно» і «Початкове технічне моделювання» окреслила шляхи активізації виставкової діяльності у різних закладах освіти.

Вважається, що виставки є формою презентації майстерності як учнів, так і педагогів, які мобілізують їх на щоденну кропітку роботу з вдосконалення умінь і навичок, викликають у них почуття задоволення від отриманих результатів, виховують повагу до власної праці.

Павлюк Леся Ростиславівна, методист Костопільського Центру технічної творчості та комп’ютерних технологій, в своєму виступі розглянула перші кроки дітей до технічної творчості – заняття в гуртках початкового технічного моделювання. Проаналізувавши обласну виставку з початкового технічного моделювання, вона виокремила основні питання щодо її організації та проведення у закладах позашкільної освіти.

Рацкевич Наталія Миколаївна, завідувач організаційно-масового відділу КЗ «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», зробила аналіз гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» за 2018 рік.

Муха Ірина Петрівна, методист КЗ «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», проаналізувала участь районів та міст області у Всеукраїнських виставках-конкурсах технічної творчості за 2018 рік. Роботи наших вихованців щороку мають призові місця на виставках «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» та з початкового технічного моделювання. Це говорить про високий рівень роботи як гуртківців, які роблять експонати, так і керівників гуртків, оскільки відібрана для виставки учнівська робота є результатом сумісної праці учня і педагога. Вона одночасно стає показником якості викладання навчального предмета, критерієм оцінювання професіоналізму педагога, і чим більше учнівських робіт педагога потрапляє на виставку, тим вищу сходинку професійного розвитку він займає.

Завершився семінар «круглим столом», де представники районів обмінялися власним досвідом роботи з питань організації виставкової роботи в своїх закладах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *