Інформація про проведення обласного семінару для керівників творчих об’єднань з авіа- та ракетомодельного спорту

За останні більш ніж шістдесят років у космічний простір з нашої планети були відправлені тисячі штучних супутників, кораблів і орбітальних станцій. З’явилася нова область людської діяльності – космонавтика – сукупність найсучасніших галузей науки і техніки. Стрімкий її розвиток розбудив великий інтерес школярів, молоді до ракето- та авіамоделювання – нового захоплюючого виду технічної творчості.

20 листопада 2018 року на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради відбувся обласний семінар для керівників творчих об’єднань з авіамодельного спорту: «Використання сучасних технологій та інновацій у навчально-виховному процесі творчих об’єднань з авіа- та ракетомоделювання». У ньому брали участь 18 педагогів з 14 позашкільних навчальних закладів області.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся Южаков Володимир Вікторович, директор комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради, який розповів про сьогодення позашкілля та перспективи розвитку науково-технічної творчості  в області.

Пивоварчук Володимир Миколайович, керівник гуртків Дубенської міської станції юних техніків, ознайомив учасників семінару з інформацією, отриманою на Всеукраїнському семінарі-практикумі голів обласних методичних об’єднань з авіамодельного спорту (м. Київ) щодо розвитку його в Україні.

Кравчук Василь Миколайович, завідувач відділу комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», провів аналіз участі та результативності  команд у обласних змаганнях учнівської молоді з авіа- та ракетомоделювання, розповів про проблеми та перспективи розвитку цих напрямків в області, регламент змагань, що плануються у 2019 році.

Варійчук Микола Васильович, вчитель Млинівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №3, виклав своє бачення щодо шляхів популяризації роботи творчих об’єднань авіамодельних напрямків.

Завжди викликали захоплення у дітей видовищні польоти вільнолітаючих моделей. При їх виготовленні виникають певні проблеми із вибором матеріалу фюзеляжу, крил, комплектуючих. Про найбільш економічні та мінімально затратні матеріали, що використовуються для виготовлення фюзеляжів та обтяжки крил, власні проекти розповів Панчук Юрій Віталійович, керівник гуртків Корецького районного будинку школярів. А також він провів майстер-клас «Радіокерована модель літака  ЯК-12, виготовлена із підложки під ламінат». 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *