ІНФОРМАЦІЯ про проведення обласного конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій

Сьогодні комп’ютери стрімко увійшли в різноманітні сфери нашої повсякденної діяльності, тому важливим завданням є широке запровадження комп’ютерної техніки в процесі навчання. В черговий раз збирались юні інформатики області для перевірки своїх знань в різних напрямках інформатики.

29 листопада 2018 року комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради разом з Навчально-науковим інститутом автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки  Національного університету водного господарства та природокористування був проведений обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій. З вітальним словом до учасників конкурсу звернувся ректор вузу Мошинський В.С., який зазначив, що сьогодні інформатизація суспільства – це перспективний шлях до економічного, соціального та освітнього розвитку країни. Сучасні технології, підвищуючи якість навчання й освіти, дають змогу дітям успішніше і швидше адаптуватися до навколишнього середовища, до соціальних змін, що дає кожному можливість одержувати необхідні знання.

У заході брало участь 48 учасників із 18 навчальних закладів області. Категорія учасників – учнівська молодь (до 18 років).

Мета конкурсу – виявлення та підтримка обдарованої молоді, стимулювання інтересу дітей до поглибленого вивчення інформаційних технологій, поширення і впровадження сучасних прийомів і методів навчання в навчально-виховний процес гуртків інформаційно-технічного профілю, активізація різноманітних форм позакласної та позашкільної роботи з учнями, спрямованих на інтелектуальний і духовний розвиток дітей.

Конкурс проводився у трьох номінаціях: «Офіс-менеджмент», «Веб-дизайн» і «Програмування», де учасники виконували контрольне завдання, яке тривало 3 години. Всі учасники конкурсу показали високий рівень знань та практичних навичок роботи з комп’ютерними програмами. Переможці в особистому заліку отримали дипломи комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Переможцями в командному заліку стали: 

  • Дубенська міська станція юних техніків – І місце;
  • Здолбунівський район – ІІ місце;
  • Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – ІІІ місце.

Всі учасники конкурсу отримали цінні подарунки від ректорату Національного університету водного господарства та природокористування.

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *