Відкриті обласні змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі)

 

01 – 02 березня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи        І-ІІІ ступенів №18 відбудуться відкриті обласні змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі). Організатором заходу є комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

У наш час формування всебічно розвиненої особистості неможливе без впливу технічної творчості. Тому у формуванні майбутніх техніків, конструкторів, інженерів велике значення мають технічні гуртки, серед яких важливе місце займають гуртки технічного моделювання й конструюван­ня моделей автомобілів. Трасовий автомоделізм — це не тільки один із видів технічної творчості школярів, спрямований на створення моделей автомобілів, а й один із наймасовіших і найзахоплюючих видів спорту.

Програмою змагань передбачається індивідуальна першість у класах трасових автомоделей «RETRO», «Евроспорт-стандарт»; командна першість у класах трасових автомоделей (екіпажна гонка) «Вантажівка», «G-33». До командного заліку зараховуються два кращих результати (по одному від кожного з двох екіпажів команди), показаних у класах моделей «Вантажівка» та «G-33». За однакової суми очок у двох або більше команд перевага надається тій команді, у якої кращий результат у класі «G-33».

Відкриття змагань відбудеться 01 березня 2019 року о 11.00 за адресою:  вул. Карпінського, 15а, м. Рівне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *