Інформація: обласні змагання серед юнаків та юніорів (до 18 років) з автомодельного спорту (трасові моделі).

Згідно з наказом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 15 лютого 2019 року № 53 01-02 березня 2019 року відбулися 39-ті відкриті обласні змагання серед юнаків та юніорів (до 18 років) з автомодельного спорту (трасові моделі).

У змаганнях брали участь 13 команд: Гощанського, Дубенського, Здолбунівського, Костопільського, Радивилівського, Рівненського районів, міст Рівного та Дубна, Дубенської міської станції юних техніків, Здолбунівської районної станції юних техніків, Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості та дві команди комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді». Юні автомоделісти змагалися в особистій першості у класах моделей «Ретро», ES-24st, та командній – екіпажна гонка у класах моделей «Вантажівка» та G-33. Загалом у змаганнях брали участь 48 учасників із 108 моделями.

У порівнянні з минулим роком на перегони прибуло на одну команду більше. Крім того, зріс рівень технічної готовності автомоделей. Особливо хочеться відмітити команди Радивилівського та Костопільського районів, чиї спортсмени значно поліпшили свої результати у порівнянні з минулими роками, змогли стати достойними суперниками переможцям змагань 2018 року. Значно зросла кількість учасників у кожній номінації, не дивлячись на те, що в окремих закладах позашкільної освіти цей напрямок припинив своє існування. За результатами змагань сформовано збірну команду області для участі у Всеукраїнських змаганнях, які пройдуть в кінці березня у м. Дніпрі.

Згідно протоколів роботи суддівської колегії:

І місце і кубок змагань виборола команда Здолбунівського району (районна станція юних техніків);

ІІ місце – команда комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»;

ІІІ місце – команда Костопільського району (Костопільський Центр технічної творчості та комп’ютерних технологій).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *