Інформація про проведення обласного заочного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

28 лютого 2019 року о 14.30 в приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулось відкриття виставки робіт обласного заочного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії». Організаторами заходу є комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради та Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека.

Цей конкурс проводиться щорічно з метою розвитку творчих здібностей у дітей і підлітків, зацікавленості у дослідженнях Космосу, підвищення знань у галузі природних та гуманітарних наук. Даний захід покликаний забезпечити підтримку обдарованої молоді, яка відтворює своє уявлення про Космос засобами літератури та мистецтва, цікавиться історією розвитку філософської думки людини про Всесвіт, прагне розширити свій духовний світогляд та прагне розкрити свої творчі здібності.

Учасники конкурсу представили на розгляд журі творчі роботи, в яких відображаються реальні космічні явища чи події, фантастичні сюжети чи образи, уявлення автора про космічні процеси у Всесвіті, розвиток Землі, інопланетні системи та позаземні цивілізації. Учнівська молодь, що захоплюється астрономією, з усіх районів Рівненщини змагалася в номінаціях «Література та журналістика», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Комп’ютерна графіка» та «Фото-, відео- та кіномистецтво». Цьогоріч на розгляд журі конкурсу було подано 308 робіт із 23 закладів освіти області. Дитячі роботи привертали увагу не тільки своєю колоритністю, свіжістю барв та задумів, а насамперед відтворенням теми космосу. Сюжети робіт найрізноманітніші: з космонавтами, з інопланетними істотами, з традиційними українськими символами, з фантастичними створіннями з інших світів та історіями про підкорення космосу.

За результатами роботи журі переможцями конкурсу стали колективи Костопільського району, міст Дубна та Рівного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *