ІНФОРМАЦІЯ про проведення відкритих обласних змагань учнівської молоді з картингу

Сьогодні картинг популярний вид спорту: хто з хлопчаків не мріє промчати автодромом навипередки з вітром? Грунтовна теоретична і практична підготовка до професійної діяльності, виховання витримки, вміння переборювати труднощі ведеться в творчих об’єднаннях картингу. Обласні змагання для юних картингістів є мірилом їх навчальної підготовленості та моральної витримки.

21 травня 2019 року комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради за сприяння обласного осередку Товариства сприяння обороні України на базі комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне» проведено відкриті обласні змагання учнівської молоді з картингу.

У змаганнях брали участь 6 команд: Володимирецького, Здолбунівського, Костопільського районів, міст Дубна та Рівного, комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради. 35 учасників змагались  у п’яти класах:

«Піонер-Н»;

«Піонер-В»;

«Кадет»;

«Популярний»;

«Популярний юнаки».

Згідно протоколів роботи суддівської колегії:

І місце виборола команда Костопільського району (Костопільський центр технічної творчості та комп’ютерних технологій);

ІІ місце – команда Володимирецького району (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Рафалівський Центр дитячої та юнацької творчості» Володимирецької районної ради);

ІІІ місце – команда м. Рівного (Рівненський міський центр творчості учнівської молоді).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *