НФОРМАЦІЯ про проведення відкритих обласних змагань учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі)

 

 

З 11 по 14 червня 2019 року на базі аеродрому «Воронів» Рівненського авіаційно-спортивного клубу Товариства сприяння обороні України, що у Гощанському районі, відбулися відкриті обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі). Організатором заходу був комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

У змаганнях брали участь 5 команд: Корецького, Костопільського, Рівненського районів, міст Дубна та Рівного. 25 учасників з 30 заявленими моделями змагалися у таких класах: F-1-H, F-1-А, F-1-G, F-1-В, F-1-J, F-3-J.

Проведений захід показав, що хоча кількість команд у цьогорічних змаганнях зменшилась, з об’єктивних причин не прибули збірні Дубенського, Здолбунівського і Рокитнівського районів та Тучинської загальноосвітньої школи Гощанського району, рівень готовності авіамоделей та самих спортсменів значно зріс. Особливо хочеться відмітити команду  Костопільського району, спортсмени якого значно поліпшили свої результати у порівнянні з минулими роками. Діти із задоволенням будують нові моделі планерів та літаків і безпосередньо під час змагань проводять їх випробування, шліфують свої вміння та навички.

Згідно протоколів роботи суддівської колегії:

І місце і кубок змагань виборола команда Костопільського району (Костопільський Центр технічної творчості та комп’ютерних технологій);

ІІ місце – Корецького району (Корецький районний Будинок школярів);

ІІІ місце – м. Дубна (Дубенська міська станція юних техніків).

Паралельно з цими змаганнями було розіграно Кубок пам’яті Ю.В.Лісіцина, багаторічного начальника Рівненського авіаційно-спортивного клубу Товариства сприяння обороні України, який сприяв розвитку авіа- та ракетомодельного спорту в області.

Переможці особистої першості були нагороджені медалями та дипломами комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради, а команди-переможниці – дипломами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

Організатори змагань висловлюють щиру вдячність             Кособуцькому О.М., начальнику Рівненського авіаційно-спортивного клубу Товариства сприяння обороні України, Ковальчуку С.О., начальнику польотів Рівненського авіаційно-спортивного клубу, за постійну підтримку дитячих технічних видів спорту та сприяння у їх проведенні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *