ІНФОРМАЦІЯ про проведення обласного семінару для керівників учнівських технічних об’єднань з картингу і мопедистів та мотоциклістів

27 вересня 2019 року на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради відбувся обласний семінар керівників творчих об’єднань «Картинг» і «Мопедисти та мотоциклісти» з теми: «Формування технічних навичок гуртківців на заняттях мотогуртків».

У роботі семінару брали участь 15 керівників гуртків з закладів позашкільної освіти області.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся Южаков В.В., директор комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Перед учасниками семінару виступили:

Примачок В.В., методист комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради, з доповіддю «Формування технічних навичок гуртківців на заняттях мотогуртків»  та зробив аналіз проведення відкритих обласних змагань учнівської молоді з картингу і відкритих обласних змагань мопедистів та мотоциклістів серед учнівської молоді. Наголосив на дотриманні техніки безпеки під час тренувань.

Магрело Микола Петрович, завідувач відділу Костопільського центру технічної творчості та комп’ютерних технологій,  розповів про досвід утримання найбільшої матеріально-технічної бази з цих напрямків в Рівненській області, співпрацю з районною організацією Товариства сприяння обороні України та переобладнання дорожнього мотоцикла під потреби мотогуртка.

Жданов С.І. розповів про нові вимоги до оформлення документації спортсменів та технічного стану картів.

Завершився семінар «круглим столом», де керівники творчих об’єднань поділились власним досвідом роботи та обмінялись технічною документацією і своїми власними напрацюваннями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *