Відкриті обласні змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі).

Згідно з наказом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації № 20 від 03 лютого 2020 року 28-29 лютого 2020 року на базі Здолбунівської районної станції юних техніків відбулися відкриті обласні змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі).

У змаганнях брали участь 7 команд: Дубенського, Здолбунівського, Костопільського районів, міст Рівного та Дубна, Дубенської міської станції юних техніків та комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді». Юні автомоделісти змагалися в особистій першості у класах моделей «Ретро», ES-24st та командній – екіпажна гонка у класах моделей «Вантажівка» та G-33. Загалом у змаганнях брали участь 29 учасників із 58 моделями.

Вперше обласні змагання було проведено на новій трасі Здолбунівської районної станції юних техніків. У порівнянні з минулим роком на перегони прибуло дещо менше команд, хоча рівень технічної готовності автомоделей, хороші показники вмінь та навичок спортсменів дають право говорити про постійний інтерес дітей до цього виду спорту. Особливо хочеться відмітити команди м. Дубна та Костопільського району, чиї спортсмени явно прогресують і стали достойними суперниками переможцям минулорічних змагань. За результатами перегонів сформовано збірну команду області для участі у Всеукраїнських змаганнях, які пройдуть в кінці березня у м. Києві.

Згідно протоколів роботи суддівської колегії:

І місце і кубок змагань виборола команда Здолбунівського району (районна станція юних техніків);

ІІ місце – команда комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»;

ІІІ місце – команда Костопільського району (Костопільський Центр технічної творчості та комп’ютерних технологій).

ІІІ місце – команда Дубенської міської станції юних техніків.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *