Майстер-клас, з виготовлення весняних квітів та вітальної листівки у техніці оригамі

 

02 березня 2020 року на базі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки пройшов майстер-клас, з виготовлення весняних квітів та вітальної листівки у техніці оригамі. Організатором проведення майстер-класу є комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Паперова творчість – це не просто краса, а й користь. Науковці довели: захоплення оригамі підвищує діяльність правої півкулі мозку, стабілізує психоемоційний стан, покращує рухливість рук і моторику пальців.

Насичена програма майстер-класу була проведена в 2 етапи.

Світлана НОВАК, керівник гуртків комунального закладу «Районний будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради, провела майстер-клас на тему: «Нарцис в техніці оригамі».

Тетяна ПАШИНСЬКА, керівник гуртків Здолбунівської районної станції юних техніків, провела майстер-клас з виготовлення вітальної листівки до Дня 8 березня.

Метою майстер-класу було ознайомити учасників з мистецтвом оригамі, поглибити знання про історію виникнення оригамі та удосконалити комунікативні навички всіх учасників заходу.

Учасники продемонстрували неабиякий хист та вміння. Зустріч вийшла весела та невимушена, присутні почули для себе багато цікавого та на майбутнє домовились про ще один майстер-клас, для того щоб засвоїти більш складну техніку паперової пластики.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *