Інформація про відкриття обласної виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

17 березня 2020 року відбулось відкриття обласної виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!». Організатором заходу є комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Виставка проводиться щорічно і має на меті популяризацію знань із науково-технічної творчості учнівської молоді, залучення до пошуково-конструкторської та дослідницької діяльності, раціоналізації та винахідництва, розширення політехнічного кругозору школярів. Адже в процесі творчої технічної діяльності вони стикаються з потребою в додаткових знаннях про техніку: у вивченні спеціальної літератури, ознайомленні з новинками техніки, консультаціях фахівців. На конкурс було подано 128 конкурсних робіт з 14 закладів позашкільної освіти Рівненщини. Представлені роботи вражають своєю неординарністю та креативністю. Кожен виріб індивідуальний і неповторний, відповідає усім технічним вимогам та демонструє конкретне його застосування у відповідній галузі народного господарства.

За результатами роботи журі найкращими було визнано роботи м. Дубна (І місце), Костопільського району (ІІ місце), м. Рівного (ІІІ місце). Переможці визначилися серед експонатів електротехніки та радіоелектроніки; промислової, сільськогосподарської та космічної техніки; транспортних засобів; технічних навчальних посібників; екології, енергозбереження, медицини, біології та сільського господарства; спортивно-технічного моделювання; техніки майбутнього; історичних моделей; ігр та іграшок з елементами техніки; архітектури та будівництва.

Виставка стала прекрасною нагодою для учнів шкіл та вихованців технічних гуртків продемонструвати свою фантазію, творче мислення, технічні знання та вміння. Кращі експонати виставки будуть представляти Рівненщину на Всеукраїнській виставці-конкурсі науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», яка буде проходити у м. Київ в Українському державному центрі позашкільної освіти.

Технічна творчість – це діючий засіб професійної орієнтації підростаючого покоління, оскільки захоплення в дитинстві та юності нерідко переростає в покликання людини.

Виставка триватиме до 14 квітня 2020 р. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати її за адресою: м. Рівне, вул. Степана Бандери, 39 а.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *