ІНФОРМАЦІЯ про проведення обласного семінару для керівників учнівських технічних об’єднань з картингу і мопедистів та мотоциклістів

22 вересня 2020 року на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості» Рівненської обласної ради відбувся обласний семінар керівників творчих об’єднань «Картинг» і «Мопедисти та мотоциклісти» з теми «Переобладнання мотоциклетних двигунів під потреби гуртків».

У роботі семінару брали участь 12 керівників гуртків з закладів позашкільної освіти області.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся Володимир ЮЖАКОВ, директор комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Перед учасниками семінару виступили:

Віктор ПРИМАЧОК, методист комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради, з доповіддю «Модернізація мотоциклетного двигуна» та наголосив на дотриманні техніки безпеки під час тренувань та в умовах карантину.

Едуард ЗІНКЕВИЧ та Олександр СВЕРИДЮК, керівники гуртків комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради, ознайомили учасників семінару з навчально-тренувальною базою закладу.

Микола МАГРЕЛО, завідувач відділу Костопільського центру технічної творчості та комп’ютерних технологій,  розповів про досвід роботи в карантинних умовах, організацію дистанційного навчання мотогуртків.

Назар БОБРОВНИЦЬКИЙ, керівник гуртків Рівненського міського центру творчості учнівської молоді, презентував власноруч виготовлений «міні-мокік» та детально розповів про його виготовлення.

Підводячи підсумки семінару, керівники творчих об’єднань поділились досвідом, обмінялись технічною документацією і своїми власними напрацюваннями роботи з гуртківцями в умовах карантину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *