ІНФОРМАЦІЯ про проведення обласного семінару для керівників творчих об’єднань позашкільних навчальних закладів з оригамі  

ІНФОРМАЦІЯ

про проведення обласного семінару для керівників

творчих об’єднань позашкільних навчальних закладів з оригамі

 

29 вересня 2020 року комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради на базі Здолбунівської районної станції юних техніків проведено обласний семінар керівників творчих об’єднань з оригамі на тему: «Оригамі навколо нас». Захід було організовано з метою поширення знань з орігамі в галузі освіти, стимулювання творчого та інтелектуального розвитку дітей та юнацтва, обміну досвідом та ознайомлення з найновішими досягненнями в мистецтві паперопластики.

У роботі даного семінару брало участь 20 педагогів із 16 закладів позашкільної освіти області. До учасників семінару з вітальним словом звернулася Олена ПЕКАРСЬКА, завідувач відділу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради, яка обговорила організацію та проведення відкритих обласних змагань учнівської молоді з оригамі у 2021 році. ЇЇ доповнила Тетяна ПАШИНСЬКА, керівник гуртків Здолбунівської районної станції юних техніків з «рекомендаціями учаснику змагань під час виконання творчого завдання з квілінгу» під час відкритих обласних змагань учнівської молоді з оригамі та вказала на типові помилки експонатів,  на що звернути увагу для їх усунення (як багаторазовий член суддівської колегії обласної виставки-конкурсу з оригамі «Паперовий світ»).

Перед учасниками семінару виступили:

Юрій ФЕДОРЧУК, методист Здолбунівської районної станції юних техніків, який презентував колегам заклад «Здолбунівська районна станція юних техніків».

Було проведено три майстер-класи, а саме:

Світлана НОВАК, керівник гуртків КЗ «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради – виготовлення троянди в техніці паперопластика;

Тетяна ПАШИНСЬКА, керівник гуртків Здолбунівської районної станції юних техніків – виготовлення сувеніру в техніці контурний квілінг;

Наталія МЕЛЬНИК, керівник гуртків Здолбунівської районної станції юних техніків – виготовлення іграшки в техніці квілінг.

В рамках семінару був проведений круглий стіл, на якому обговорили проект Положення про проведення відкритих обласних змагань учнівської молоді з оригамі і обрали орієнтовну дату проведення відкритих обласних змагань учнівської молоді з оригамі. Також обговорили перспективи розвитку напрямку оригамі у Рівненській області, теми для проведення змагань у найближчих навчальних роках, теми наступного семінару. Учасники семінару провели цікаво та пізнавально час, показали свою професійність і навички.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *