ІНФОРМАЦІЯ про проведення обласного семінару для керівників творчих об’єднань

 

30 вересня 2020 року комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради на базі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки проведено обласний семінар керівників творчих об’єднань з фото та кінолюбительства на тему: «Створення сторіс у Instagram». Захід було організовано з метою підвищення ролі фото та кіноаматорства у морально-етичному вихованні підростаючого покоління.

У роботі даного семінару брало участь 11 педагогів із 8 закладів позашкільної освіти області. До учасників семінару з вітальним словом звернулася Наталія РАЦКЕВИЧ, завідувач відділу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради, яка у своєму виступі повідомила про важливість використання фотографом соціальної мережі Instagram як інструмента обміну досвідом.

Перед учасниками семінару виступила Валерія ЯСКОВЕЦЬ, керівник гуртків Рівненського міського центру творчості учнівської молоді, яка у своєму виступі детально описала, чому для фотографів важливо мати власну сторінку у соціальних мережах та як створювати сторіс у Instagram.

Було проведено практикум по створенню власного пензля для підпису власних фотографій для розміщення їх у соцмережах, який провів Олег ГОРДІЄНКО, керівник гуртків «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

В рамках семінару був проведений круглий стіл, на якому присутні обговорили організацію та проведення обласних конкурсів учнівської молоді з фото і кінолюбительства у 2021 році, а також обговорили проекти Положень про проведення цих конкурсів та обрали орієнтовну дату їх проведення.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *