ІНФОРМАЦІЯ про проведення обласного вебінару для керівників творчих об’єднань з судномоделювання

29 жовтня 2020 року було проведено обласний вебінар для керівників творчих об’єднань з судномоделювання з теми «Розвиток технічних здібностей гуртківців у процесі виготовлення судномоделей секції «М» (радіокеровані самохідні моделі)».

 Організатором є комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради. У вебінарі брали участь 8 представників закладів позашкільної освіти області.

З вітальним словом до учасників вебінару звернувся Володимир ЮЖАКОВ, директор КЗ «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» РОР.

Про стан та перспективи розвитку учнівських технічних об’єднань з судномоделювання в області розповів Василь КРАВЧУК, завідувач відділу комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді». Було обговорено і затверджено рішенням вебінару зміни до Положення та регламенту проведення обласних змагань учнівської молоді з судномодельного спорту у наступному році.

Віталій ХОМЕНЧУК, керівник гуртків Рівненського міського центру творчості учнівської молоді, розкрив питання розвитку технічних здібностей гуртківців у процесі виготовлення судномоделей секції «М»; ознайомив учасників вебінару з методикою керування моделлю за допомогою радіоапаратури; продемонстрував та наголосив на недоліках і перевагах різнотипних засобів руху судномоделей.

Сергій МАКОВЕЦЬКИЙ, керівник гуртків Дубенської міської станції юних техніків, розповів про швартове та якірне обладнання судномоделей.

У практичній частині семінару:

– Сергій МАКОВЕЦЬКИЙ, керівник гуртків Дубенської міської станції юних техніків, провів порівняльний аналіз конструкцій моделей класу F-3E та ЕКО- Еxpert mini;

– Віталій ХОМЕНЧУК, керівник гуртків Рівненського міського центру творчості учнівської молоді, продемонстрував особливості обладнання радіокерованої моделі класу F-4-A (криголам «Арктика М1:400).

По завершенню вебінару відбувся обмін досвідом роботи і пропозиціями щодо питань організації освітнього процесу та проведення масових заходів із судномоделювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *