ІНФОРМАЦІЯ про проведення обласного вебінару відповідальних за проведення виставок із науково-технічної творчості

28 жовтня 2020 року було проведено вебінар відповідальних за проведення виставок із науково-технічної творчості на тему: «Організація обласних конкурсів та виставок». Організатором є комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради. У вебінарі брали участь 22 представників закладів позашкільної освіти області.

З вітальним словом до учасників вебінару звернувся Володимир ЮЖАКОВ, директор КЗ «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» РОР.

Ірина МУХА, методист КЗ «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», у своїй презентації «Організація науково-методичної роботи в закладі позашкільної освіти» окреслила цілі, зміст та завдання науково-методичної роботи, а також проаналізувала участь закладів позашкільної освіти області у виставках-конкурсах з орігамі «Паперовий світ», «Наш пошук і творчість, тобі – Україно!», окреслила шляхи активізації виставкової діяльності у різних закладах освіти. Роботи наших вихованців щороку мають призові місця на Всеукраїнській виставці «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!». Це говорить про високий рівень роботи як гуртківців, які роблять експонати, так і керівників гуртків, оскільки відібрана для виставки учнівська робота є результатом сумісної праці учня і педагога. Вона одночасно стає показником якості викладання навчального предмета, критерієм оцінювання професіоналізму педагога, і чим більше учнівських робіт педагога потрапляє на виставку, тим вищу сходинку професійного розвитку він займає.

Мирослава ДОМАНСЬКА, методист КЗ «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», зробила аналіз обласного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» за 2020 рік.

Завершився вебінар обміном ідеями і пропозиціями, де представники районів обмінялися власним досвідом роботи з питань організації виставкової діяльності в своїх закладах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *