ІНФОРМАЦІЯ про проведення обласного вебінару для керівників творчих об’єднань з початкового технічного моделювання  

28 січня 2021 року комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради було проведено обласний вебінар для керівників творчих об’єднань з початкового технічного моделювання з теми «Особливості викладання початкового технічного моделювання та актуальні проблеми у вивченні програми».

У вебінарі брали участь 24 представника закладів позашкільної освіти області.

З вітальним словом до учасників вебінару звернулась Даневич Наталія Леонідівна, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради та побажала учасникам плідної праці.

Каленська Юлія Миколаївна, заступник директора з методичної роботи комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради виступила з презентацією «Модель заняття в науково-технічному об’єднанні». Присутні ознайомились із рекомендаціями проведення заняття, його структурою та формами ігрових занять.

Павлюк Леся Ростиславівна, керівник гуртків Костопільського центру технічної творчості та комп’ютерних технологій детально розповіла про навчальну програму «Початкове технічне моделювання + комп’ютер» та розповіла як працює в програмі «Хara xtreme pro».

Презентацією виробу розробленого за власним задумом поділилась з учасниками вебінару Мельник Наталія Василівна, керівник гуртків Здолбунівської районної станції юних техніків. Цей виріб, який має назву «Іграшка «Кіт-риболов»» буде цікавим, як для молодшої вікової категорії так і для старшої вікової категорії гуртківців.

Змістовним був виступ Бельченко Раїси Іванівни, керівника гуртків комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради. Виступаючи на тему «Побудова розгортки призми» вона зауважила на що потрібно звернути увагу при побудові креслення, а саме: лінії згину, чистота та охайність.

Під час  обговорення проведення обласних змагань учнів молодшого шкільного віку із початкового технічного моделювання приймала пропозиції та рекомендації щодо їх проведення, та підвела підсумки вебінару Пекарська Олена Миколаївна, завідувач відділу комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді».

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *