ІНФОРМАЦІЯ про проведення обласного семінару-практикуму для практичних психологів закладів позашкільної освіти Рівненської області з теми: «Арт-терапія в закладах позашкільної освіти»

24 лютого 2021 року комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради було проведено вебінар для практичних психологів закладів позашкільної освіти Рівненської області з теми: «Арт-терапія в закладах позашкільної освіти». У вебінарі взяли участь 24 представника.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся Южаков Володимир Вікторович, директор КЗ «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді». Він розповів про нагальні проблеми в позашкільній освіті та побажав плідної роботи учасникам семінару.

Міньков Дмитро Олександрович, практичний психолог Центру виступив з доповіддю про перспективні напрями роботи з дітьми.

Панасюк Анастасія Сергіївна, психолог, арт-психолог, тренер, викладач ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти провела майстер-клас з арт-терапевтичними методиками та розповіла про новітні розробки в цьому напрямку.

Смольска Людмила Миколаївна, доцент, арт-психолог, тренер, викладач кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації НУВГП виступила з доповіддю  «Актуальні проблеми сучасної психології».

По завершенню семінару було проведено «круглий стіл», на якому підвели підсумки та обговорили проблемні моменти в роботі практичного психолога.

Учасники висловили подяку організаторам заходу за змістовну програму, можливість отримати новий досвід та приємні враження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *