ІТ-Марафон

З метою впровадження сучасних педагогічних технологій в освітній процес та підвищення якості освітнього процесу комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради спільно з Навчально-науковим Інститутом автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки Національного університету водного господарства та природокористування був проведений ІТ-марафон для вихованців гуртків та школярів із закладів позашкільної та загальної середньої освіти районів і міст області.

В ході його роботи спеціалісти ІТ-компаній (Реноме Smart і SoftServe) та студенти провідного вузу Рівного ознайомили із сучасними інформаційними технологіями, розповіли про виклики сьогодення в сфері освіти та перспективи втілення новітніх проєктів за допомогою різноманітних освітніх платформ.

В подальшому планується запровадити цикл таких заходів, які матимуть змогу популяризувати науку та інноваційні технології. Ознайомлять слухачів прикладним комп’ютерним технологіям, що будуть у нагоді при навчанні та в роботі. Головною їх ідеєю є спрямування у дітей інтересу до комп’ютера та інформаційних технологій в правильне русло.

Детальніше за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *