ІНФОРМАЦІЯ про проведення обласного вебінару для керівників творчих об’єднань з фото та кінолюбительства

16 березня 2021 року комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради було проведено обласний вебінар для керівників творчих об’єднань з фото та кінолюбительства з теми «Мова фотографії».

У вебінарі брали участь представники закладів позашкільної освіти області. З вітальним словом до учасників вебінару звернулась Каленська Юлія Миколаївна, заступник директора з методичної роботи комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради та побажала учасникам плідної праці.

Рацкевич Наталія Миколаївна виступила з презентацією «Мова фотографії». Присутні ознайомились із єдиною «мовою», зрозумілою в усіх країнах світу і є мостом між народами і культурами та скріплює людей воєдино.

Змістовним був виступ Гордієнка Олега Феодосійович, керівника гуртків комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради. Виступаючи на тему «Україномовний Youtube, його можливості та контент» він розповів учасникам вебінару, чому саме слід створювати україномовний контент для розміщення в Youtube .

Під час обговорення проведення обласного заочного конкурсу фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україно!» у 2021 році приймала пропозиції та рекомендації щодо їх проведення, та підвела підсумки вебінару Рацкевич Наталія Миколаївна, завідувач відділу комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *