Підведено підсумки Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» – 2021.  Вітаємо переможців від Рівненщини!

Підведено підсумки Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» – 2021.  Вітаємо переможців від Рівненщини!

12 квітня 2021 року – в черговий раз Всеукраїнське молодіжне аерокосмічне об’єднання «Сузір’я» провело Всеукраїнський гуманітарний конкурс «Космічні фантазії».

Головна мета конкурсу – пошук талановитої молоді, розвиток творчих здібностей дітей та підлітків, які цікавляться різними аспектами у вивченні космосу, виявляють схильність до науково-дослідницької роботи, захоплюються космічною історією, філософією, мистецтвом, прагнуть розкрити свої творчі здібності,  підвищити рівень знань у сфері природничих і гуманітарних наук. Конкурс проходив за номінаціями «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Література, журналістика», «Фото-, відео- та кіномистецтво», «Комп’ютерна графіка» та «Музичне мистецтво».

Через карантинні обмеження конкурсанти ІІІ етапу не приїздили на сам конкурс, а надсилали відеоролики захисту своїх робіт.

Цього року від Рівненщини було представлено 37 робіт переможців обласного етапу конкурсу. З них 26 отримали найвищі відзнаки.

 

в номінації «Література та журналістика»

за І місце: Балашук Евеліна «Я в космосі була» (вірш), Берестівський ЗЗСО  Сарненського району (3 клас).
  Прокопчук Мирон «Сиріус та Цефеїда»(казка), ЗЗСО Висоцької СР, Сарненського району, 8 клас, с. Тумень
за ІІ місце: Антонюк Андренік Казка «Чудеса вірної дружби: здолати невидимого ворога»(2-а частина), КЗ «БУМ» Вербської СР, «Екотеатр»
  Пожарська Вікторія «Про Галинку і Сонечко»(казка), Туменський ЗЗСО Висоцької СР Сарненського району, 2 клас
за ІІІ місце: Баранюк Дарія «Санько, Матвій і центуріони» (оповідання), Судобицька ЗОШ І-ІІ ст. Тараканівської СР Дубенського району
  Майлат Анастасія «Симпозіум планет»(Віршована п’єса), міський ЦТУМ, гурток «Розвиток математичних здібностей», м. Рівне

 

в номінації «Образотворче мистецтво»

за ІІ місце: Ковальська Мілана «Під пильним поглядом», ЦТТ та КТ, гурток «ПТМ + комп’ютер», м. Костопіль.
  Бойко Анна «На паралелі світів», Рівненський МЦТУМ, гурток «Художній дизайн»
  Тимчак Марічка «Я і киця мандруємо космосом»(графіка), Приватний заклад «Дубенська гімназія «Премудрість», 4 клас.
  Чирук Анна «Місяць на долоні»(графіка), ЦПО, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької МР, гурток «Юні Пікассо»
за ІІІ місце: Піняк Софія «Подорож у сні» (комікс), Приватний заклад «Дубенська гімназія «Премудрість», 3 клас
  Багатько Ілля «Космічний млин»(графіка), ЦТТ та КТ, гурток «Комп’ютер + англійська мова», м. Костопіль.
  Братасюк Діана «Подорожі до інших світів», КЗ «БУМ» Вербської СР Дубенського району, гурток «Чарівний пензлик»

 

в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»

за І місце: Фомін Роман «Годинник космічних подорожей», (дерево), КЗ «ЦДЮТ» Соснівської СР, гурток «Різьблення по дереву».
  Гайдамащук Ангеліна «Я –Земля! Навкруги мене Місяць і Сонце» (жгутовий крафт), КЗ «ЦДЮТ» Рокитнівської СР, гурток «Креативна вишивка»
  Шинкар Мирослава «Малюк «Йода» (шерсть), ЦПО Дубровицької МР, гурток «Валяння вовною»
  Давідчик Вікторія, Мельничук Сергій «Богиня Місяця – Селена», (м’яка іграшка), КПНЗ «Рафалівський ЦДЮТ, гурток «М’яка іграшка»
  Кубович Катерина «Ловець» (квілінг), Здолбунівська міська СЮТ, гурток «Квілінг».
  Немоловська Олена, Немоловський Максим Мопед «Космічний винищувач» (техно), ЦТТ та комп’ютерних технологій, гурток «Радіотехнічне конструювання», м. Костопіль,
  Куца Діана «Межгалактична фея» (пап’є-маше), КЗ «БДЮТ» Березнівської РР, гурток «Виготовлення іграшок-сувенірів»
за ІІ місце: Колективна робота «Домашній улюбленець Ілона Маска» (папір), Здолбунівська міська СЮТ, гурток «Квілінг».
  Хомич Андрій, Ткачук Захар, Соколенко Михайло «Космонавти-амонгаси» (композиція), КПНЗ «Рафалівський ЦДЮТ, гурток «М’яка іграшка»
за ІІІ місце: Левценюк Поліна «Перлина неба» (бісер), Приватний заклад «Дубенська гімназія «Премудрість»
  Коханевич Даниїл «Космічна подорож»(дерево), КЗ «ЦДЮТ» Рокитнівської СР, гурток «Різьблення по дереву»

 

в номінації «Фото-, відео- та кіномистецтво»

за І місце: Колективна робота фільм «Політ на Марс», ЦТТ та комп’ютерних технологій, гурток «Відеоаматори», м. Костопіль

 

в номінації «Комп’ютерна графіка»

за ІІІ місце: Ковальчук Любомир «Перша марсіанська оаза», ЦТТКТ м. Костопіль, Гурток «Юні винахідники».

 

Вітаємо із заслуженими відзнаками!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *