Доброго дня! У зв’язку із несприятливими погодними умовами, змагання з мотокросу переносяться на 28 вересня 2021 року. З повагою, адміністрація КЗ “РОЦНТТУМ” РОР

Відкриті обласні змагання мопедистів

та мотоциклістів серед учнівської молоді

 

28 вересня 2021 року у м. Рівному на трасі мотокросу (територія комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради) відбудуться відкриті обласні змагання мопедистів та мотоциклістів серед учнівської молоді, які проводить комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді». Захід буде організовано відповідно до Положення про проведення відкритих обласних змагань мопедистів та мотоциклістів серед учнівської молоді.

Змагання проводяться у таких класах: «Мопед стандарт», «Мопед вільний» молодшої та старшої вікових категорій, «Мотоцикл стандарт», «Мотоцикл вільний» – в індивідуально-командному заліку; перегони по пересічній місцевості, що складаються з двох заїздів у кожному класі машин.

Основними завданнями цих змагань є розвиток конструкторських та раціоналізаторських здібностей, стимулювання росту спортивно-технічної майстерності учнівської молоді; популяризація технічної творчості та надання технічних знань з галузей автотехніки, правил дорожнього руху; виховання в дітей сили волі, дисциплінованості, відповідальності, вміння переборювати труднощі, адаптуватися до оточуючого середовища та обмін досвідом з організації роботи спортивно-технічних об’єднань учнівської молоді.

Відкриття змагань відбудеться 28 вересня 2021 року о 11.00 год. за адресою: м. Рівне, вул. Чорновола, 79-Б.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *