ІНФОРМАЦІЯ про проведення обласного вебінару відповідальних за проведення виставок із науково-технічної творчості  

11 листопада 2021 року комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради був проведений обласний вебінар відповідальних за проведення виставок із науково-технічної творчості з теми: «Виставка – форма презентації майстерності учня і педагога. Підвищення рівня підготовки до Всеукраїнської виставки». У вебінарі брали участь 22 представники закладів позашкільної освіти області.

У вітальному слові до учасників вебінару Володимир ЮЖАКОВ, директор комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради, звернув увагу на важливість проведення виставок дитячих робіт з метою популяризації роботи позашкільних закладів.

Виставки проводяться з метою подальшого розвитку, вдосконалення, популяризації технічної творчості; стимулювання творчого та інтелектуального розвитку дітей та молоді, зросту їх майстерності і задоволення їх потреб в творчій самореалізації; залучення більшої кількості дітей до занять в гуртках технічного напрямку і підтримки талановитих вихованців.

Любов ЛЮТКО, завідувач відділу Рівненського міського центру творчості учнівської молоді, ознайомила з організацією та проведенням виставок в їхньому закладі.

Людмила ХОДЄЄВА, методист КЗ «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», у своїй презентації проаналізувала результати проведення обласних виставок-конкурсів з орігамі «Паперовий світ», «Наш пошук і творчість, тобі – Україно!», «Початкового технічного моделювання» та Всеукраїнську виставку за 2021 рік.

Мирослава ДОМАНСЬКА, методист КЗ «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», зробила аналіз проведення обласної та Всеукраїнської  виставки Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я»  за 2021 рік, окреслила допущені недоліки при оформленні технічної документації.

Роботи наших вихованців щороку мають призові місця на Всеукраїнських виставках .Це говорить про високий рівень роботи як гуртківців, які роблять експонати, так і керівників гуртків, оскільки відібрана для виставки учнівська робота є результатом сумісної праці учня і педагога.

Завершився семінар он-лайн обговоренням, де керівники творчих об’єднань закладів позашкільної освіти області поділились власним досвідом роботи та обговорили умови проведення обласного конкурсу з оригамі «Паперовий світ». Отримали методичні рекомендації щодо удосконалення структури відбору робіт, які подаються на виставки Всеукраїнського та обласного рівнів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *