ІНФОРМАЦІЯ про проведення обласного конкурсу-змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання

Радіотехнічна творчість – це формування готовності вихованців до обґрунтованого вибору професії, усвідомлення значення новаторства та винахідництва, цілеспрямованість, готовність до подолання труднощів на шляху досягнення мети.

Саме у гуртку «Радіоелектронне конструювання» знання, отримані вихованцями, допомагають їм зорієнтуватися у світі сучасної техніки, а головне – учні мають можливість самостійно робити монтаж і налагодження радіотехнічних і електронних пристроїв, здійснювати експериментальну роботу з ними, що є ефективним шляхом до розвитку інженерної інтуїції.

21 – 22 грудня 2021 року на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради відбувся обласний конкурс-змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання.

У заході брали участь 7 вихованців із 3 закладів позашкільної освіти області. Категорія учасників – учнівська молодь (до 18 років).

Метою конкурсу-змагання є популяризація та подальший розвиток масовості радіоелектронного конструювання, виявлення талановитих дітей.

Програмою конкурсу-змагання передбачено проведення теоретичного заліку, розробка друкованої плати та монтаж радіоелектронного пристрою. Розробка друкованої плати відбувається у 2 етапи: розробки друкованої плати на папері і перенесення малюнка друкованої плати на фольгований текстоліт. Далі учасники приступають до монтажу самого радіоелектронного пристрою. Оцінюються учасники за раціональністю розміщення радіодеталей на платі, естетичним виглядом та дієздатністю пристрою. Визначаються переможці за найбільшою сумою балів учасника, нарахованих за теоретичний залік, розробку та монтаж пристрою.

Переможцями в командному заліку стали: Рівненський міський центр творчості учнівської молоді, Центр науково-технічної дитячої та юнацької творчості Дубенської міської ради та Комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості» Сарненської міської ради.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *