ІНФОРМАЦІЯ про результати проведення обласної виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

05 квітня 2022 року відбулось оцінювання робіт обласної виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!». Організатором заходу є комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Виставка проводиться щорічно і має на меті популяризацію знань із науково-технічної творчості учнівської молоді, залучення до пошуково-конструкторської та дослідницької діяльності, раціоналізації та винахідництва, розширення політехнічного кругозору школярів. Адже в процесі творчої технічної діяльності вони стикаються з потребою в додаткових знаннях про техніку: у вивченні спеціальної літератури, ознайомленні з новинками техніки, консультаціях фахівців. Вік учасників – до 18 років включно. В зв’язку із введенням в країні воєнного стану, були змінені терміни подачі робіт.

На конкурс було подано 84 конкурсних робіт з  9 закладів позашкільної освіти Рівненщини.

Роботи подавалися в 12 розділах: «Електротехніки та радіоелектроніки», «Промислова техніка», «Сільськогосподарська техніка», «Космічна техніка», «Транспортні засоби», «Технічні навчальні посібникі», «Екологія, енергозбереження, медицина, біологія та сільського господарства», «Спортивно-технічне моделювання», «Техніка майбутнього», «Історичні моделі»,  «Ігри та іграшки з елементами техніки» та «Архітектура та будівництво».

Переможцями в командному заліку стали:

команда міста Рівного –  І місце;

команди Здолбунівської міської станції юних техніків та Центру науково-технічної дитячої та юнацької творчості Дубенської міської ради – ІІ місце;

команда Мізоцького будинку школяра – ІІІ місце.

Кращі експонати виставки будуть представляти Рівненщину на                   Всеукраїнській виставці-конкурсі науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

Дякуємо всім, хто прийняв участь у виставці «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!». Слідкуйте за подальшими новинами.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *