ІНФОРМАЦІЯ про проведення обласної виставки-конкурсу серед учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

Іскорка таланту схована при народженні в душі кожної людини. Від того, як її плекатимуть, який вона отримає розвиток, чим наповнюватимуть, хто оточує, залежатиме чи вона згасне, чи запалає дивним полум’ям, даючи наснагу до праці та милуючи оточуючих чудовими витворами мистецтв. Талановиті діти – це той ресурс, який потрібно берегти та примножувати, допомагати їм знайти себе і правильно оцінити, підтримувати їхній розвиток.

15 квітня 2022 року відбулось оцінювання робіт обласної виставки-конкурсу серед учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Організатором заходу є комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Така виставка-конкурс проводиться щорічно. Її метою є поширення початкових технічних знань серед учнів, стимулювання творчого та інтелектуального розвитку дітей, організації змістового дозвілля, раннього виявлення та подальшого розвитку обдарувань особистості, широкого залучення школярів молодшого віку до технічної творчості.

На розгляд журі було подано 69 роботи вихованців та школярів із 12 закладів позашкільної та загальної середньої освіти районів та міст області. Учасники – учні 1-4 класів, віком до 10 років включно.

Роботи подавалися в 10 розділах: «Найпростіші автомоделі», «Найпростіші авіамоделі та ракетомоделі», «Найпростіші судномоделі», «Найпростіші механічні ігри та іграшки, машини та механізми», «Ігри, іграшки та атракціони з використанням елементів електротехніки», «Вироби в стилі народних мистецтв та сучасного дизайну», «Сувеніри та м’яка іграшка», «Вироби в техніці оригамі та паперопластики», «Макети будівель», «PaperCraft». При їх оцінюванні враховувалися: оригінальність експонату, культура виготовлення і візуальне враження від експонату, функціональність.

Представлені експонати виставки показали творчі здібності юних майстрів, їх кмітливість, конструкторські здібності, винахідливість, просторове і логічне мислення, уяву, фантазію. Для створення робіт вони приклали чимало зусиль, фантазії і майстерності.

Виставка стала прекрасною нагодою для учнів шкіл та вихованців технічних гуртків продемонструвати свою фантазію, творче мислення та технічні знання та вміння.

Переможцями в командному заліку стали:

Команда міста Рівного – І місце;

команда Центру науково-технічної дитячої та юнацької творчості Дубенської міської ради – І місце;

команда Центру дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради – ІІ місце;

команда Центру дитячої та юнацької творчості Костопільської міської ради –         ІІ місце;

команда Радивилівського міського Будинку школяра Радивилівської міської ради –  ІІІ місце.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *