ІНФОРМАЦІЯ про проведення конкурсів серед педагогів закладів позашкільної освіти області на кращі навчальні програми.

ІНФОРМАЦІЯ

про проведення конкурсів серед педагогів закладів позашкільної освіти області на кращі навчальні програми, навчально-методичні посібники та методичні розробки з початкового технічного моделювання, з комп’ютерних та інформаційних технологій та

з предметно-технічного профілю.

03 травня 2022 року відбулось оцінювання конкурсних робіт серед педагогів закладів позашкільної освіти області на кращі навчальні програми, навчально-методичні посібники та методичні розробки з початкового технічного моделювання, з комп’ютерних та інформаційних технологій та з предметно-технічного профілю. Організатором заходу є комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

На розгляд журі було представлено 13 робіт. Основним завданням конкурсу є: підвищення професійного рівня, творчої активності педагогів закладів позашкільної освіти; формування методичної культури педагогів закладів позашкільної освіти та залучення педагогів закладів позашкільної освіти до інноваційної діяльності.

Переможці конкурсу серед педагогів закладів позашкільної освіти області на кращі навчальні програми, навчально-методичні посібники та методичні розробки з предметно-технічного профілю:

РОМАНЮК Валентина Федорівна, методист Рівненського міського центру творчості учнівської молоді, та ХОМЕНЧУК Віталій Михайлович, керівник гуртків Рівненського міського центру творчості учнівської молоді, за роботу «Лайфхак з виготовлення стендової моделі» (І місце);

ЛИС Оксана Анатоліївна, керівник гуртків Комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Костопільської міської ради, за роботу «Юні дизайнери» (ІІ місце);

МАКСИМЧУК Алла Андріївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Центру науково-технічної дитячої та юнацької творчості Дубенської міської ради, та ПАВЛИК Ярослав Романович, керівник гуртків Центру науково-технічної дитячої та юнацької творчості Дубенської міської ради, за роботу «Проектна діяльність: теорія і практика» (ІІ місце);

ВОЛЕВАЧ Сергій Миколайович, керівник гуртків комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської селищної ради, за роботу «Виготовлення повітряних гвинтів зі склопластиків» (ІІІ місце). Переможці конкурсу серед педагогів закладів позашкільної освіти області на кращі навчальні програми, навчально-методичні посібники та методичні розробки з початкового технічного моделювання:

КУТ Ірина Василівна, керівник гуртків Центру науково-технічної дитячої та юнацької творчості Дубенської міської ради, за роботу «Робота з деревиною на заняттях гуртка ПТМ» (І місце);

ХОДНЕВИЧ Олена Федорівна, завідувач відділу Рівненського міського центру творчості учнівської молоді, та ЯКУБОВСЬКА Алла Євгенівна, керівник гуртків Рівненського міського центру творчості учнівської молоді, за роботу «DIY ІГРАШКИ» (І місце);

ЗАХАРЧУК Ольга Миколаївна, керівник гуртків Центру дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, за роботу «Особливості гурткової роботи «Початкове технічне моделювання з елементами англійської мови» як шлях виховання творчої особистості дитини» (ІІ місце);

МАЛЯРЧУК Катерина Ярославівна, керівник гуртків Здолбунівського Центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської міської ради, за роботу «Виготовлення настільної гри «Баскетбол» із картону» (ІІ місце);

ПАВЛЮК Леся Ростиславівна, керівник гуртків Комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Костопільської міської ради, за роботу «Конструювання» (ІІ місце);

МУЛЬКО Олександр Васильович, керівник гуртків Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради, за роботу «Виготовлення найпростіших літаючих, плаваючих і автомоделей на заняттях гуртка початкового технічного моделювання» (ІІІ місце). Переможці конкурсу серед педагогів закладів позашкільної освіти області на кращі навчальні програми, навчально-методичні посібники та методичні розробки з комп’ютерних та інформаційних технологій:

ЛЮТКО Любов Миколаївна, керівник гуртків Рівненського міського центру творчості учнівської молоді, за роботу «Створення мобільного додатку для математичних обчислень за допомогою крос-платформної технології Xamarian» (І місце);

ПІГАЛЬ Людмила Володимирівна, керівник гуртків комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Костопільської міської ради, та СНІТКО Максим Валерійович, керівник гуртків комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Костопільської міської ради, за роботу «Дитяча анімація» (І місце);

БЕДРІЙ Руслана Василівна, керівник гуртків Центру науково-технічної дитячої та юнацької творчості Дубенської міської ради, за роботу «INFORMATION TECHNOLOGY + ENGLISH» (ІІ місце).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *