ІНФОРМАЦІЯ про результати проведення обласного заочного конкурсу фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україно!» та обласного заочного конкурсу дитячого кіно та телебачення «Веселка»

07 жовтня 2022 року на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради відбулось оцінювання робіт обласного заочного конкурсу фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україно!».

Метою заходу є пошук та розкриття нових юних талантів, підвищення ролі фотоаматорства у морально-етичному вихованні підростаючого покоління, подальшого розвитку фотоаматорства серед учнівської та студентської молоді та популяризації і пропаганди кращих робіт юних фотоаматорів.

У конкурсі прийняли участь творчі колективи юних фотоаматорів закладів позашкільної освіти області. Цьогорічні учасники подавали не більше двох конкурсних фоторобіт або фоторозповідей у номінаціях: портрет, пейзаж, натюрморт, архітектура, жива природа, макро, жанрове, позажанрове, репортажне та експериментальне фото. Всього на конкурс було представлено 195 фоторобіт з 12 закладів позашкільної освіти області.

 

 

07 жовтня 2022 року також було проведено обласний заочний конкурс дитячого кіно та телебачення «Веселка». Категорія учасників – учнівська молодь.

Мета конкурсу – розвиток та популяризація дитячого, юнацького кіно, відеоаматорства, популяризація та пропаганда вітчизняного кінематографа, визначення шляхів, способів та тенденцій розвитку дитячого екранного мистецтва, створення сприятливих умов для розвитку творчості дітей у галузі екранних мистецтв, спрямування роботи клубів та студій кіно, відеоаматорства на морально-естетичне виховання підростаючого покоління, обмін практичним досвідом організації та роботи дитячих творчих об’єднань, збільшення мережі творчих об’єднань та підвищення рівня їх майстерності – була реалізована повністю.

На розгляд журі було представлено 15 відеоробіт, які надали 5 закладів позашкільної освіти області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *