ІНФОРМАЦІЯ про проведення обласного вебінару для керівників творчих об’єднань з трасового автомоделювання

18 жовтня 2022 року комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради було проведено обласний вебінар для керівників творчих об’єднань з трасового автомоделювання з теми «Трасові автомоделі міжнародних класів: особливості виготовлення, налаштування, експлуатації. Інновації в трасовому автомоделюванні».

У вебінарі брали участь 8 представників закладів позашкільної освіти області.

Про особливості організації роботи учнівських технічних об’єднань з трасового автомоделювання в області під час воєнного стану розповів Василь КРАВЧУК, завідувач відділу комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» РОР. Було обговорено і затверджено рішенням вебінару регламент проведення обласних змагань та етапів Кубку області учнівської молоді з трасового автомоделювання; зміни та доповнення до Правил проведення змагань. Спільним рішенням було прийнято ряд змін та доповнень щодо організації масових заходів під час воєнного стану.

Вадим ВАЩУК, голова обласного осередку громадської організації «Всеукраїнська федерація автомодельного спорту України», розповів про Чемпіонат світу з автомодельного спорту (трасові моделі), що відбувся у вересні місяці у Латвії, про класи моделей у цих перегонах та результативність збірної України.

З полімерними матеріалами, що використовуються у виготовленні комплектуючих трасових автомоделей, ознайомив Володимир ШМИГЕЛЬСЬКИЙ, керівник гуртків позашкільного структурного підрозділу Вербського ліцею Вербської сільської ради.

Микола НАДАХОВСЬКИЙ, керівник гуртків Здолбунівської міської станції юних техніків, розповів про типи кузовів трасових автомоделей класів G-33, F-1-24, «Ретро», «Вантажівка»; виготовлення їх методом вакуумної формовки та варіанти кріплення кузова на рамі шасі.

У ході вебінару Василем КРАВЧУКОМ, завідувачем відділу комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» РОР, було представлено презентацію: «Трасове автомоделювання. Практичні поради тим, хто хоче досягти успіху».

По завершенню вебінару відбувся обмін досвідом роботи і пропозиціями щодо питань організації освітнього процесу та проведення масових заходів в умовах воєнного стану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *