Інформаційно-технічний

Ознакою часу, в якому ми живемо, є лавинне нагромадження інформації та розвиток комп’ютерної техніки. Відбувається перехід до інформаційного суспільства. Персональний комп’ютер не так давно увійшов у наше життя і зараз є присутнім майже у всіх домівках. Він широко застосовується сьогодні у виробництві, управлінні, науці, медицині, торгівлі, освіті, банківській справі тощо. Нажаль дітям досить важко зорієнтуватись у тому обсязі інформації, яка хлинула на них із віртуального простору. В основному вони тратять свій час на комп’ютерні ігри, серед яких переважає насильство та жорстокість; довготривале спілкування у соціальних мережах.

Рівненський державний обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді дає можливість познайомити дітей з незвичайним світом інформаційних та комп’ютерних технологій, провести їх лабіринтами нової науки. На його базі працюють гуртки «Оператор ПК», де учні під керівництвом досвідчених педагогів вивчають сучасні програмні продукти, ознайомлюються із апаратною складовою ПК.

Основне завдання гурткової роботи – дати можливість дітям самовиразитись як особистостям, активізувати їх творчий потенціал, мислення, уяву. З цією метою їх залучають до дослідницької, пошукової та творчої діяльності; дають можливість на практиці закріпити здобуті знання, уміння і навички; вчать бути активними, творчими. Учні мають можливість розкрити свої розумові здібності у невимушеній обстановці, проявити оригінальність, пропонувати власні вирішення задач, нові ідеї. Матеріал, який вивчається в гуртках, є доступним, систематизованим і спонукає до творчого вирішення питань. Саме заняття в гуртках «Оператор ПК» дозволяє дітям по-новому переосмислити значення і роль комп’ютерних та інформаційних технологій у сучасному житті. В дитячій свідомості зароджуються нові поняття, виникає бажання пізнавати, перебувати в постійному пошуку, збагачувати свої знання.

Сьогодні неможливо уявити своє життя без комп’ютера. Він створений для задоволення наших потреб, з легкістю замінить ряд пристроїв, потрібних сучасній людині.

Курси проводяться у відділі інформаційних технологій Центру на базі комп’ютерної лабораторії, що має 15 робочих місць під’єднаних до локальної мережі та мережі Internet. Кожен слухач курсів працює за окремим комп’ютером, спостерігаючи за діями викладача на великому екрані, зображення на який проектується за допомогою мультимедійного LCD-проектора.

Пошук потрібної інформації в Інтернеті, дистанційні курси, навчальні програми, електронні бібліотеки, словники і каталоги — комп’ютер дає доступ до всіх цих інформаційних ресурсів і зробить навчання цікавіше, а роботу ефективнішою.

Наші курси дозволять вам швидко опанувати роботу з персональним комп’ютером, він стане вашим незамінним помічником, а знання, що отримаєте оцінять на будь-якій роботі.

У програмі навчання:

 • сучасні операційні системи;
 • системне програмне забезпечення;
 • сучасні архіватори та антивірусні програми;
 • програми діагностики;
 • архітектура та апаратні засоби ПК;
 • офісні програми;
 • комп’ютерний дизайн;
 • видавничі системи
 • локальні мережі;
 • Internet-технології та WEB-дизайн;
 • бухгалтерські програми;
 • системи розпізнання тексту.

В процесі навчання слухачі виконують велику кількість практичних завдань, направлених на закріплення одержаних знань, тверде засвоєння матеріалу та досягнення професійного рівня роботи з персональним комп’ютером.
По закінченню видається диплом державного зразка.

Комп’ютерні курси для початківців в нашому позашкільному навчальному закладі – відмінна можливість зробити перший крок у вивченні комп’ютерної грамоти. Якщо Ви молоді і збираєтесь стати впевненим користувачем ПК, будемо раді допомогти Вам. Наш Центр відкриває свої двері для всіх бажаючих.